Otrok se rodi kot nepopisan list. In vsi otroci ne glede na čas v katerem živijo potrebujejo ljubezen, varnost, igro, druženje ter priložnosti za razvoj svojih talentov. Zato smo v skupini 6 dejavnosti načrtovali tako, da so se otroci ob njih počutili sprejeti, varni, ljubljeni in srečni. Z druženjem in igro s skupinama 7 in 5 smo želeli otrokom še bolj približati pomen prijateljstva. Otroci so si po lastni želji izbirali igrače in igre. V skupini smo izvajali igro zaupanja katero so z navdušenjem sprejeli. Nakar so si otroci izdelali zapestnico prijateljstva, katero so zamenjali z naključnim prijateljem. Tudi na prostem smo dali poudarek na igrah, kjer je pomembno zaupanje in sodelovanje. Teden otroka smo zaključili s pripravo plastelina pri kateri so vsi aktivno sodelovali in s sladkanjem s kostanji.

Vzgojiteljici Lidija in Barbara