V tednu otroka smo velik poudarek dali ohranjanju prijateljskih vezi, ki so jih otroci stkali med svojim dosedanjim bivanjem v vrtcu. Tako smo ponedeljkovo dopoldne ob skupni igri preživeli skupaj z otroki in vzgojiteljicama skupine 6. V četrtek  so nas obiskali učenci 1.a z učiteljico Natašo. Po kratkem klepetu smo skupaj izvedli zanimive dejavnosti: socialna igra Zeleni krokodil, petje pesmi Gradimo prijateljstvo, likovno ustvarjanje plakata Jaz in moj prijatelj. Na koncu pa je sledila še igra. Skozi teden smo tudi večkrat obiskali telovadnico, kjer smo si pripravili tudi vadbeno uro – poligon. Teden otroka  smo zaključili z obiskom Timove mame, ga. Tjaše. Za nas je pripravila zanimive dejavnosti. V uvodu smo prisluhnili zgodbi o Cvetku in vetrovnem dnevu. Nato smo se razdelili v skupine, kjer smo ustvarjali v različnih delavnicah. Na koncu sta nam Tim in mama podarila še spomin na današnje druženje – bučo, ki sta jo izdelala s tehniko origami. Teden nam je hitro minil. Zdaj pa že nestrpno čakamo ponedeljek, saj nas čaka čisto posebna dogodivščina.

Vzgojiteljice Mojca, Mateja in Sandra