»Vsak trenutek, ki ga preživite z svojo družino, je neprecenljiv«.

V skupini 2, smo se tudi v letošnjem letu obeležili mednarodni dan družine in starše povabili na skupni pohod. Tako smo se 15. maja na dan družine odpravili na skupni pohod. Naša pot nas je vodila do visokih dreves, od koder smo si lahko ogledali konje na paši. Otroci so z občudovanjem opazovali konje, saj so nas le ti opazili in so se nam predstavili v svoji živahnosti. Tako otroci in odrasli smo jih navdušeno opazovali. Tam smo imeli tudi  kratek postanek za osvežitev z pijačo iz nahrbtnika. Počasi smo se vračali nazaj na parkirišče z postanki pod velikimi krošnjami dreves.

Večina malčkov je pot prehodila sama, kljub starosti, na to pa smo seveda zelo ponosni. Našo druženje je potekalo sproščeno v naravi ob lepem sončnem vremenu.

Vzgojiteljici Marija in Patricija